Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.0