Movies
Ratings
313
TranscendenceRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5- MapadoRated ★ 2.5
- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0