Movies
Ratings
23- WishRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0