Series
Ratings
85- Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.0
RomeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0