Movies
Ratings
1007
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5- Taoist MutulRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 2.5- Park Hwa-youngRated ★ 2.0
- Dachimawa LeeRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0