Movies
Ratings
839- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5- The Ghost GameRated ★ 1.5
NoiseRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0- M3GAN 2.0Rated ★ 2.0
- Ghost TrainRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0