Movies
Ratings
282
ParasiteRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Shiny ShrimpsRated ★ 3.0- UglydollsRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 2.0- Becoming Who I WasRated ★ 3.5

MidsommarRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 2.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
Killed My WifeRated ★ 0.5
Miss BaekRated ★ 2.5- A Boy and SungreenRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
BurningRated ★ 4.0- MicrohabitatRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0