Series
Ratings
556
Mr. QueenRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Passion for PunchlinesRated ★ 4.0
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 3.0
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 4.0
Reversal OrchestraRated ★ 3.0
Daibyoin SenkyoRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
RanmanRated ★ 3.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.5
Sorette Pakuri Janai Desuka?Rated ★ 3.0
Pending TrainRated ★ 3.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
A Couple of CuckoosRated ★ 3.0
AoashiRated ★ 3.5
The Little Lies We All TellRated ★ 3.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 3Rated ★ 3.5
To Your Eternity Season 2Rated ★ 3.0
Urusei YatsuraRated ★ 3.0