Movies
Ratings
353
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0- Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0