Movies
Ratings
253
Independence DayRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0