Movies
Ratings
1142
Knives OutRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5- The DiscoveryRated ★ 2.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 3.0- Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Need for SpeedRated ★ 3.0
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The Transporter RefueledRated ★ 2.5