Movies
Ratings
37
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 5.0