Movies
Ratings
550
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Black AdamRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
RRRRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0- The Man from TorontoRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
To Be or Not to BeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0