Series
Ratings
15
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 1.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Zombieverse Season 1Rated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 3.0