Titles you rated
- Girl From NowhereRated ★ 2.0
- Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 4.5

Good DoctorRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 5.0