Titles you rated
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5- Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
- BargainRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Inventing AnnaRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
AwakenRated ★ 3.0