Movies
Ratings
133
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 0.5
My Father's GloryRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Cold WarRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
On Chesil BeachRated ★ 1.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0- SnatchedRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 2.5
Sucker PunchRated ★ 1.5
Why Did You Come to My HouseRated ★ 0.5