Movies
Ratings
346
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
Close Range LoveRated ★ 2.0
You're not normal, either!Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
My Bossy GirlRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0- Trivial MattersRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
RecalledRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 2.0
Kaguya-sama: Love Is WarRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5