Movies
Ratings
265
Extreme JobRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 2.5
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 4.0- 10,000 MilesRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0- Modern Life Is RubbishRated ★ 4.5
Big DaddyRated ★ 3.0
Sunset in My HometownRated ★ 5.0
Movie 43Rated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Riding in Cars with BoysRated ★ 3.5
The Spectacular NowRated ★ 4.0