Movies
Ratings
244
The HandmaidenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- The MastermindRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0- Life UnrehearsedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0- Love DocuRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5