Movies
Ratings
1093- 나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 3.5
Ne Zha 2Rated ★ 4.0- Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.5
- The Old Guard 2Rated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0- All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5- Gaga: Five Foot TwoRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Love ResetRated ★ 1.5
The HoldoversRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5