Movies
Ratings
114
PunchRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5