Movies
Ratings
35
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 1.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Omae Umasou Da naRated ★ 3.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 1.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0