Movies
Ratings
424
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 2.0
- The Great FloodRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 1.0
The MayorRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5