Movies
Ratings
899
IdiocracyRated ★ 2.5- Once We Were UsRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5