Movies
Ratings
668
Zootopia 2Rated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
BabygirlRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5- Small Things Like TheseRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Survival FamilyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0