Series
Ratings
13
Killing EveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0