Movies
Ratings
211
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Kate & LeopoldRated ★ 1.5
Beastie BoysRated ★ 1.5
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Mozart and the WhaleRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
Purple NoonRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.5
Fantasia 2000Rated ★ 3.5
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 1.5