Movies
Ratings
287
PassengersRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0