Movies
Ratings
1004
The Green KnightRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5- The Electric StateRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 1.5
The Tomorrow WarRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
The ApprenticeRated ★ 2.5
The Way BackRated ★ 2.5- UprisingRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
WolfsRated ★ 2.5