Series
Ratings
14
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 2.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0