Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
GungraveRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Twelve KingdomsRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
無限のリヴァイアスRated ★ 5.0