Series
Ratings
27
DAN DA DANRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0