Movies
Ratings
156- The King's WardenRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- War MachineRated ★ 3.0
- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.5
Project YRated ★ 1.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 2.0
- The Great FloodRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5