Movies
Ratings
100
TakenRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0- Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0