Titles you rated
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 4.5- Succession Season 4Rated ★ 5.0
- Arcane Season 2Rated ★ 5.0
- The Boys Season 4Rated ★ 4.5
- ShōgunRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0