Series
Ratings
133
Yona of the DawnRated ★ 4.0
Snow White with the Red Hair Season 2Rated ★ 3.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0- Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.5- Was It Love?Rated ★ 2.0
Record of YouthRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 1.0