Movies
Ratings
127
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
CatsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Castle in the SkyRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 1.5
Children...Rated ★ 3.5