Titles you rated
Your Name.Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5