Movies
Ratings
4032
Project Hail MaryRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5- 1922Rated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 4.0- Die, My LoveRated ★ 2.0
Parasite in LoveRated ★ 2.0- Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
- SiratRated ★ 3.5
Blue JayRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
The End of SummerRated ★ 3.0- Two Distant StrangersRated ★ 3.5
It Feels So GoodRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
- The HousemaidRated ★ 2.5