Series
Ratings
91- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 4.0- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.5- BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5- Dear XRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0