Movies
Ratings
16
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Take OffRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0