Movies
Ratings
959
Project Hail MaryRated ★ 5.0- The King's WardenRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 2.5
Red RoomsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.0- BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Hot BloodedRated ★ 3.0
NoiseRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Omniscient ReaderRated ★ 3.0