Movies
Ratings
308
MidsommarRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.0
GattacaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5
BabeRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0