Movies
Ratings
120
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0- DetourRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0- The Suicide ForecastRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0

In Our PrimeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0