Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
PsychRated ★ 4.5
PsychRated ★ 4.0
PsychRated ★ 4.0
PsychRated ★ 3.5
PsychRated ★ 3.5
PsychRated ★ 3.5- The SimpsonsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0