Series
Ratings
120
Fafner in the Azure: Right of Left -Single Program-Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Top KnifeRated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 4.5
Diary of Our Days at the BreakwaterRated ★ 2.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.5
Iine! Hikaru Genji-kunRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
GleipnirRated ★ 3.0
TsuritamaRated ★ 4.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.0
Hidden ThingsRated ★ 4.0- Ex-Enthusiasts: MotoKare ManiaRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.5
Perfect WorldRated ★ 3.5
Major 2ndRated ★ 4.0
Family's FormRated ★ 3.0
Black PeanRated ★ 3.5