Series
Ratings
70
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
- 주관식당Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5