Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
The BoysRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0