Series
Ratings
197- House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0- The SympathizerRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
The GreatRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Inspector KooRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5- ShōgunRated ★ 3.5
- Agatha All AlongRated ★ 3.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Andor Season 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0